Zbiórka dla Olgi Miśkiewicz zakończona

Kochani!!!

Wczoraj dotarła do nas bardzo dobra wiadomość.

Po ponad roku trwającej zbiórki na siepomaga.pl udało się zgromadzić potrzebną kwotę na terapię genową dla Olgi Miśkiewicz.

2-letnia Olga choruje na rdzeniowy zanik mięśni – SMA typ 2. Około 9. miesiąca życia pojawiły się u niej pierwsze niepokojące objawy. Obecnie szansą dla dziewczynki jest kosztowana terapia genowa, na którą zbierane były środki.

Klub Altom również dołożył małą cegiełkę.

Już podczas X Wigilijnej Dychy w 2020 roku na leczenie Olgi udało się uzbierać 2363 zł.

Następnie w ramach Biegu Europejskiego został przeprowadzony Bieg Przedszkolaka. Cała kwota z wpisowego została przeznaczona również dla Olgi i na konto zbiórki trafiło 2500 zł.

Kolejne akcja była przeprowadzona podczas 44. Biegu Lechitów. Organizatorem akcji „Biegnę dla Olgi” była Fundacja PKO Banku Polskiego. Każdy kto wystartował z przypiętą kartką do koszulki startowej z napisem „biegnę dla Olgi” i dotarł z nią do mety wspierał Olgę. W zamian za zaangażowanie biegaczy, Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała środki w wysokości 10 tys. zł. na rzecz dziewczynki.

Fundacja PKO Banku Polskiego, dziękujemy!

Olga pochodzi z Kiszkowa i jest mieszkanką naszego powiatu. Tym bardziej nie wyobrażaliśmy sobie przejść obojętnie obok historii tej dziewczynki.

Obserwowaliśmy, kibicowaliśmy i braliśmy też czynnie udział w licytacjach i innych wydarzenia dla Olgi.

Wielkie ukłony dla niesamowitego sztabu ludzi, którzy rozkręcili tę machinę i uparcie dążyli do celu. Dzięki Wam odzyskujemy wiarę w dobro i istotę ludzką. Pokazaliście, że niemożliwe nie istnieje, a takie działania mają sens.

Dziękujemy również wszystkim, którzy nawet w najmniejszym stopniu przyczynili się do zebrania wymaganej sumy pieniędzy.

JESTEŚMY POD WRAŻENIEM.

Oldze i jej rodzicom życzymy wszystkiego co najlepsze oraz trzymamy kciuki za jak najszybsze efekty terapii.

Na nadchodzący czas życzymy by Święta Bożego Narodzenia przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość a w nadchodzącym Nowym Roku samych szczęśliwych zdarzeń.

 

Zarząd i Członkowie Klubu Altom

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2023. All rights reserved.