Weekend w Przyjezierzu i Pobiedziskach

Weekend minął naszym Klubowiczom jak zawsze „w biegu”. Gdzie mogliśmy spotkać żółte barwy naszego klubu?

2 lipca 2022 odbył się V Bieg Przyjaźni  w miejscowości Przyjezierze.

Tutaj na dystansie 5 km Klub Altom reprezentowali:

  • Klaudia Trojanowska, która dotarła do mety z czasem 00:27:48
  • Grzegorz Rochowiak, stawił się na mecie z czasem 00:23:16

Z dystansem 10 km zmierzył się Klaudiusz Kozłowski, który dotarł czwarty do mety w czasie 00:35:10. Czas ten pozwolił Klaudiuszowi na zajęcie I miejsca w swojej kategorii wiekowej.

Gratulacje za świetne wyniki!

 

Dzień później, 3 lipca w Pobiedziskach odbył się XXXI Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton.

Kogo mogliśmy tam spotkać?

Zapraszamy do relacji Asi Bychowiec:

„Trasa biegu prowadziła z Pobiedzisk (start ul Kostrzyńska) w stronę Kociałkowej Górki przez Park Krajobrazowy Promno (2 pętle). Widoki piękne, zbiegi  i podbiegi to uroki tej trasy +470m/-470m. Nie nadaremnie ten Półmaraton nazywany jest górskim choć znajduje się w Wielkopolsce. Jak zawsze było co robić. Czas może nie należy do moich najlepszych ale bieg ukończony. Miło było wrócić na tą wspaniałą,  wymagającą trasę po 2 latach , które zabrała nam pandemia. Już  zapomniałam jak ta trasa może dać w kość.  Ale mimo wszystko uważam ten Półmaraton za mój ulubiony. Organizator przy +28C na trasie umieścił 2 kurtyny wodne i 3 punkty dopajania. Na liście startowej było zapisanych ponad 300 osób. Bieg ukończyło 280 osób. Zwyciężył  Tarasiuk Paweł czas netto 1:14:41 oraz Talar Patrycja czas netto 1:23:36 .

Startowało 3 naszych klubowiczów, którzy uzyskali następujące czasy :

  • Joanna Bychowiec  czas netto 2:02:54  K30 5
  • Łukasz Bychowiec czas netto 1:39:27 M30 18,
  • Zbigniew Tomczak  czas netto 1:49:10  M60 8″

Dziękujemy Asi za relację.

Wielkie gratulacje dla całej trójki !!!

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.