Trening dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

29.01.2023 po raz 31. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny finał odbywał się pod hasłem

„Chcemy wygrać z sepsą!

Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

Celem 31. Finału WOŚP jest zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy oraz badanie lekooporności aby dobrać najskuteczniejsze leki.

Impreza, której szczególnie nie trzeba przybliżać, która łączy społeczeństwo a nie dzieli. W tym dniu gramy w jednej drużynie – bez względu na przynależność do danego klubu, grupy czy społeczności.

Nasza klubowa ekipa wraz z przyjaciółmi, rodzinami i znajomymi spotkała się nad jeziorem Winiary aby wspólnie wziąć udział w treningu dla WOŚP.

Trening biegowy i nordic walking przyciągnął sporą grupę sympatyków Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Byli też z nami Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz oraz jego Zastępca Michał Powałowski.

Dzięki wspaniałym osobom nie zabrakło ciasta, chleba, smalcu, ogórków kiszonych oraz kawy i herbaty. Każdy mógł zakręcić kołem fortuny i cieszyć się wylosowanym upominkiem.

Wielkie serca pokazały dzieci, które przyniosły swoje oszczędności po to aby zasilić skarbonkę WOŚP.

Na zakończenie imprezy Królewskie Morsy Gniezno zaprosiły do wspólnego morsowania. Atmosfera była gorąca zatem nie można było narzekać na zimną wodę 😉

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom WOŚP, którzy wsparli nas w zbiórce funduszy swoimi skarbonkami. Wielki ukłon dla najmłodszych wolontariuszy, którzy od wczesnych godzin rannych byli z nami i pomagali w wydawaniu kawy, herbaty i ciasta.

Dziękujemy wszystkim za obecność, pomoc i świetna zabawę!

Gramy razem z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej!

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.