Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Za nami piąta edycja rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Tradycją staje się, że w czerwcu przesiadamy się na rowery i kręcimy kilometry dla Gniezna.

Zamysłem akcji jest połączenie rywalizacji z rekreacją, jednocześnie promując rower jako świetną alternatywę środka transportu. Ponadto wspólna zabawa propaguje aktywny tryb życia.

W tym roku drużyna Altom Gniezno zarejestrowana w aplikacji Aktywne Miasta powiększyła się znacząco.

Klubowicze, razem z pracownikami Firmy Altom oraz sympatycy zarówno firmy jak i klubu stworzyli szerokie grono rowerowo zakręconych osób, które wzięły udział w czerwcowym wyzwaniu. Było nas razem aż 79 osób!

Wspólnymi siłami przejechaliśmy 23261,91 km co pozwoliło zająć nam 6.miejsce w rankingu drużyn jeżdżących dla Gniezna.

Nasze Altomowe Czwartki Biegowe zamieniliśmy na Rowerowe Czwartki. Zorganizowaliśmy dwa rajdy rowerowe, które przyciągnęły nie tylko członków Altom Gniezno ale również konkurencyjne grupy 😉

Liczyła się dobra zabawa, towarzystwo i pozytywne nastawienie, którego nie brakowało. Podczas pokonywania sporej ilości kilometrów nie mogło zabraknąć przerwy na pyszne jedzenie i aktywny odpoczynek. 

Pojedynek na kilometry odbywał się na różnych szczeblach: rywalizowały ze sobą miasta, w ramach miast drużyny, a w drużynach pojedynek odbywał się między danymi zawodnikami.

Rywalizacja była naprawdę zacięta i trwała do samego końca. Co niektórzy wybrali się na przejażdżkę rowerową w ostatnich godzinach trwania rywalizacji aby wskoczyć na wyższe miejsce w rankingu. Wielkie brawa za determinację 👏👏👏

Czerwiec dobiegł końca a wraz z nim zakończyła się rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Miasto Gniezno ulokowało się na trzecim miejscu podium – świetny wynik!

Podsumowanie dla naszej drużyny odbyło się 6 lipca w Szczytnikach Duchownych.

Spotkaliśmy się na pikniku aby razem uczcić wspólny sukces i wyróżnić najbardziej zakręconych rowerowo członków .

Wśród kobiet zwyciężyła Agnieszka Gubała, drugie miejsce wywalczyła Justyna Hołderna, a trzecie Klaudia Trojanowska.

Wśród mężczyzn najwięcej kilometrów przejechał Krzysztof Gubała, drugie miejsce zajął Radosław Tomczyk a trzecie Hubert Jurkiewicz. 

Upominki dla zwycięzców oraz pozostałych uczestników ufundowała niezastąpiona Firma Altom – za co bardzo dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Liczył się każdy przejechany kilometr, a wasz zapał i energia do kręcenia kilometrów przerosły nasze oczekiwania.

Jesteście niesamowici ❤️❤️❤️

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.