Piknik Biegowy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

28 stycznia 2024 r. Klub Altom i przyjaciele zorganizowali Piknik Biegowy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Pierwsze bieganie dla WOŚP odbyło się  12 stycznia 2014. Wtedy grupa pasjonatów biegania spotkała się  nad jeziorem Jelonek. W tym roku wspólnie z mieszkańcami Gniezna poprzez zabawę i aktywność fizyczną zachęcaliśmy do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na stadionie Mieszko Gniezno.

Tym razem na celowniku WOŚP były „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”

Zebrane środki finansowe przeznaczone będą na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Dopisała nam piękna pogoda, świetna atmosfera, było dużo uśmiechów i pozytywnej energii! Od samego początku zaskoczyliście nas dużą frekwencją, za co bardzo dziękujemy!

Bieg był dedykowany dla każdego. Uczestnicy sami decydowali o dystansie, który zamierzają pokonać, a wszystko to w duchu zabawy, wspólnego spędzenia czasu i w szczytnym celu wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ponadto na uczestników czekało pyszne domowe ciasto, kawa, herbata, barszcz oraz nagrody ufundowane przez naszych partnerów! ❤️

Wspaniałą rozgrzewkę zapewniła nam Olimpia Toboła. 

Dodatkową niespodzianką była pyszna grochówka ugotowana przez prezesa MKS Mieszko Gniezno Marka Lisieckiego wraz z Pod Pokrywką. Uczestnicy mogli spróbować efektów tej pracy.

Uczestnicy pikniku za przebiegnięcie dowolnego dystansu zostali obdarowani pięknymi medalami oczywiście w kształcie serca. 

Wspólnie uzbieraliśmy aż 1️⃣3️⃣.0️⃣9️⃣1️⃣,8️⃣5️⃣ zł (puszka biegowa, eSkarbonka oraz nasze młode wolontariuszki: Agata, Gosia i Iga) 

Dziękujemy Wam za wszystko❗️ Za Waszą obecności, za otwarte serca i portfele, bo najważniejszym celem było uzbierać jak najwięcej pieniędzy na WOŚP.

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.