Kolejny rok za nami

4 grudnia członkowie Klubu Altom wraz z osobami towarzyszącymi wzięli udział w corocznym spotkaniu podsumowującym działalność klubu.

  Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie od prezentacji przedstawiającej „życie” klubowiczów w 2021 roku. Wydarzeń, w których brali udział „Altomiacy” nie brakowało. 

  Następnie życzenia świąteczne dla Klubowiczów i ich rodzin przesłała wiceprezes firmy Altom Paulina Żurowska-Wrzesińska. Jednocześnie wiceprezes przekazała nam miłą wiadomość, a mianowicie Zarząd firmy Altom zdecydował się na dwa kolejne lata przedłużyć współpracę i nadal być sponsorem i partnerem naszego Klubu.

Bardzo dziękujemy za zaufanie.

  Zarząd Klubu Altom podczas spotkania wyróżnił trzech klubowiczów, za duże zaangażowanie w mediach społecznościowych na rzecz wizerunku klubu. Wyróżniania trafiły do Martyny Kuske, Katarzyny Rybarczyk a Macieja Kuske został wybrany klubowiczem roku za intensywne uczestnictwo w wielu biegach w całej Polsce i dumne prezentowanie barw klubowych. Tradycyjnie każdy klubowicz został obdarowany upominkiem od firmy Altom.

Kubek Altom Design Choinka biały 300 ml
Kubek Altom Design Choinka granatowy 300 ml

Po wręczeniu upominków rozpoczął się poczęstunek oraz wspólna zabawa przy muzyce.

Przypomnijmy,  działalność Klubu to kilka ważnych imprez, które organizujemy  oraz czynnie bierzemy w nich udział. Są to:

Bieg Europejski

Bieg Lechitów

Bieg Niepodległości

Bieg z Pierwszej Stolicy do Stolicy – współorganizacja biegu

Ponadto staramy się aby nasze wydarzenia łączyć z celem charytatywnym.

Rok 2020 kończyliśmy X Wigilijną Dychą dla Olgi Miśkiewicz. Na leczenie Olgi udało się uzbierać 2363 zł. W ramach Biegu Europejskiego został przeprowadzony Bieg Przedszkolaka. Cała kwota z wpisowego została przeznaczona również dla Olgi. W ramach tej akcji udało się zebrać 2153,40 zł. Klub Altom Gniezno dorzucił kilka złotych i na konto zbiór trafiło 2500 zł.

Uczestnicy 44. Biegu Lechitów wzięli udział w akcji charytatywnej „biegnę dla Olgi” . Każdy kto wystartował z przypiętą kartką do koszulki startowej z napisem „biegnę dla Olgi” i dotarł z nią do mety wspierał akcję. W zamian za zaangażowanie biegaczy, Fundacja PKO Banku Polskiego przekazała środki w wysokości 10 tys. zł. na rzecz beneficjentki.

Mamy nadzieję, że nadchodzący rok będzie jeszcze bardziej obfity w wydarzenia biegowe z udziałem naszych klubowiczów.

 

 

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.