Bieg Trzech Króli

6 stycznia nasi klubowicze zawędrowali do Gniezna i Barczyzny aby uczcić Święto Trzech Króli wspólnym biegiem.

W Gnieźnie biegacze spotkali się nad jeziorem Winiary. Na wspólnym treningu biegowym grupa przebiegła dystans ok. 10 km.

Aura nie rozpieszczała biegaczy ale pogoda nie była im straszna!   

Relację z Barczyzny przesłała Kasia:

„6.01.2023 r. po raz VII odbył się bieg Trzech Króli w Barczyźnie. Dla większości zebranych biegaczy jest to pierwszy zanotowany bieg z pomiarem czasu w swoim kalendarzu. Na linii startu zameldowało się ponad 200 zawodników i zawodniczek. Temperatura otoczenia była dużo niższa niż atmosfera pasjonatów biegania. Równo o godz.11:00 wszyscy wystartowali. Nie zabrakło oczywiście reprezentantów naszego klubu Arleta, Kasia, Leszek, Marek i Maciej świętowali na trasie 10 kilometrowego biegu wraz z innymi zawodnikami . Trasa przebiegała leśnymi ścieżkami oplatana w pagórki z nutką wiatru i co najważniejsze normalnością biegową. Można było spotkać się z kolegami i przyjaciółmi z różnych miast i z różnych klubów. Wisienką na torcie dla każdego biegacza był piękny medal nawiązujący do tematyki Święta Trzech Króli, który otrzymaliśmy na mecie.

Reprezentanci naszego klubu ukończyli bieg w następujących czasach: 

Maciej Kuske 00:43:13

Marek Ratajewski 00:46:43

Arleta Ludwiczka. 00:50:19 

Kasia Rybarczyk. 00:53:43

Leszek Salita 01:05:46

Wszystkim serdecznie gratulujemy ukończenia biegu a w szczególności  Arlecie, które zajęła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej ❤️

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.