Bartek też był w Jakuszycach!

Powoli zaczynam myśleć o jakiś jesiennych startach i chciałem zweryfikować to, na jakim poziomie wytrenowania aktualnie się znajduję.

Od kilku miesięcy większą uwagę zacząłem zwracać na treningi ogólnorozwojowe ponieważ wiedzialem, że w tym obszarze mam spore zaległości. Pomyślałem więc, że taki trailowy bieg idealnie się na tą okazję nada. Dodatkowo udało mi się połączyć start w zawodach z weekendowa wycieczką do Wiednia.

Zaczynając od początku, pakiet raczej ubogi. Kilka batonow, numer startowy i mały reczniczek,ale i wpisowe nie biło po kieszeni. Trasa malownicza, wymagająca, dająca dużo frajdy z jej pokonania. Zresztą spora część naszych klubowiczów zna te tereny z organizowanych przez klub obozów biegowych. Okolica start / meta usytuowana na polanie jakuszyckiej bogata w atrakcje ale uboga w sanitariaty. Po biegu brałem prysznic w zlewie na stacji benzynowej.

Z samego wyścigu jestem bardziej niż zadowolony, na trudnej trasie bieglem równo od startu do mety, nie czując większych problemów na długich podbiegach. Treningi ogólnorozwojowe sprawiły, że silowo trochę się poprawiłem, wydolnosciowo też jest ok.

Jeżeli uda się jeszcze trochę popracować nad szybkością jesienna cześć sezonu może przyniesie jeszcze jakiś PB.

7. Letni Bieg Piastow 21 km: ALEKSANDROWICZ B nieofic. msc open 7 czas:01:36:13 M30-3

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.