Atakujemy półmaratony

Klubowicze rozbiegali się na dobre. 26 marca dwie ekipy udały się na półmaraton w Ostrowie Wielkopolskim oraz w Warszawie. 

IX Ostrowski ICEMat Półmaraton wzorem lat poprzednich wystartował o godzinie 13:00, spod ostrowskiego Ratusza. 

Klub reprezentowali:

Adamczyk Mariusz 1:24:11 (M50-2)

Ratajewski Marek 1:46:00

Tomczak Zbigniew 1:48:11

Mariusz zajął 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Natomiast Zbyszek pochwalił się, że zrobił progres i poprawił swój wynik z 2018 roku na tej trasie o 3 sekundy 😁

Liczy się pozytywne myślenie i zdrowe podejście do życia!

Brawa dla całej ekipy 👏👏👏

Relację z 17. Półmaratonu w Warszawie przesłał Maciej Kuske

„W ostatnią marcową niedzielę  zgodnie z planem punktualnie o godz. 11:00, tuż po tradycyjnym odegraniu „Snu o Warszawie”, rozpoczął się 17. Półmaraton Warszawski. Niemal równo z początkiem biegu zaczął padać deszcz, ale zawodników to nie zraziło. W imprezie  wzięło udział około 15 tysięcy osób. W tak licznych szeregach nie mogło zabraknąć naszych klubowych barw. Kasia, Martyna i Maciej  podążali trasą Warszawskiego biegu. Recepta i taktyka była prosta: zabawa i trening – taki był główny plan realizacji. Całej trójce udało  się szczęśliwie  dobiec do mety, gdzie  oprócz medali czekali na nich kibice, którzy wspierali ich przez cały bieg. Swoim udziałem wpisali się w karty  historii  biegu w następujących międzyczasach :

Maciej Kuske          01:37:59

Kasia Rybarczyk      02:02:31

Martyna Kuske        02:05:41″

Gratulacje dla drugiej ekipy! 

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.