Altomiacy w Białymstoku

15 maja 2022 roku odbyła się kolejna edycja półmaratonu w Białymstoku. 

Fantastyczna impreza biegowa przyciąga masę biegaczy, dlatego nie mogło  tam zabraknąć naszych klubowiczów. 

W sobotni poranek dwoje klubowych kolegów Krzysiek i Maciej wyruszyli w podróż do stolicy Podlasia -Białegostoku na 9 PKO półmaraton. Po odebraniu pakietów startowych zajęli się zwiedzaniem miasta, obiektów i poznawaniem tamtejszych kulinarnych przysmaków.
W niedzielny słoneczny poranek równo o godzinie 9:30  wystartował bieg w którym na linii startu zameldowało ponad 2 tysiące zawodników i zawodniczek, a pośród nich trójka reprezentantów naszego klubu „Altom Gniezno”  których wyróżniały nasze żółte barwy. Trasa biegu to 2 pętle po mieście, dosyć płaska, na każdej z nich jeden podbieg około 800m . Na  każdym kilometrze trasy można było spotkać kibiców od  których było słychać niesamowity doping, który niósł zawodników od samego startu do końca trasy. Meta znajdowała się w sercu miasta czyli na rynku.
Nasi zawodnicy ukończyli  bieg cali i zdrowi  
 
Czasy :
Maciej Kuske                 01:29:26
Krzysztof Skrzypczak   01:29:44
Marek Prech                  01:44:23

Zdjęcia poniżej: Piotr Dymus Photography, Aleksandra Szmigiel Running Creatives

Gratulujemy świetnych wyników !

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.