XXI Międzynarodowy Półmaraton Philips

maniek_pila.jpg  04 września 2011 roku odbył się XXI Międzynarodowy Półmaraton Phlipsa. Jak co roku również nasza ekipa stanęła na lini startu tegoż biegu mieszająć się z ponad dwu tysięcznym tłumem zawodników. Ludzi przyciąga dobra trasa, sprawna organizacja oraz prestiż imprezy, w trakcie której rozgrywane są Mistrzostwa Polski w połmaratonie.
   Najszybszym reprezentantem naszego klubu okazał się mocny tego dnia Mariusz Adamczyk, który zqajął 52-gie miejsce z wynikiem 01:19:49.
   Drugim zawodnikiem ALTOMU, który przeciął linię mety był Bartosz Słomowicz. Bartek złamał próg 1:30 zajmując 205 miejsce z wynikiem 01:29:07.
   Trzecie miejsce w ramach naszego klubu zajął mocny Ryszard Kusy, który pokanał dystans półmaratonu w czasie 01:51:45. Wynik ten uplasował Ryszarda w połowie stawki na 1025 miejscu.