SZLACHETNA PACZKA - relacja z wręczenia paczki Rodzinie


Nasz klub po raz drugi uczestniczył w Szlachetnej Paczce. Po raz kolejny całą akcję (wybór Rodziny, zakupy i pakowanie prezentów) koordynowała nasz kolega Łukasz Łukowski. W akcję zaangażowało się 15 klubowiczów co pozwoliło zrobić zakupy dla wybranej rodziny za kwotę 2320 złotych.Poniżej mail, który otrzymaliśmy od organizatorów Szlachetnej Paczki:

Drogi Darczyńco,


w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem WLP-2760-558691), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Przy wnoszeniu paczek pani Małgorzata nie kryła zdziwienia, że jest tego aż tyle. Bartek z radością rozdzierał papier świąteczny, w który zapakowane były prezenty. Był tak podekscytowany, że wszystkie paczki zostały rozpakowane w mig. Bardzo ucieszył się z markowego plecaka i pięknych butów- zimowych i sportowych, które przydadzą się podczas gry w ulubioną dyscyplinę- piłkę nożną. Niesamowite emocje przeżył rozpakowując zestaw klocków lego. Rodzina była bardzo szczęśliwa również z ogromnych zapasów spożywczych. Pani Małgorzata lubi piec i takie produkty jak mąka, cukier itp. sprawiły jej mnóstwo radości. To nie był koniec. Kobietę zaskoczył również fakt sprezentowania czajnika i pięknej skórzanej torebki, o której nieśmiało marzyła. Największe emocje pojawiły się po odpakowaniu kartonu z odkurzaczem. Pani Małgorzata wzruszyła się wtedy niesamowicie, ponieważ nie jest to tania rzecz i popłakała się.

Co chce przekazać wolontariusz?

Chciałabym panu, jako przedstawicielowi grupy darczyńców, złożyć serdeczne słowa podziękowania za świetną i bardzo odpowiedzialną współpracę! Widać, że podszedł pan do zrobienia prezentów bardzo poważnie i rzetelnie. Kolejny raz z przyjemnością zawozimy takie prezenty dla rodziny, bo wiemy, że prezenty są najlepszej jakości, a lista potrzeb została spełniona w 100%. Bardzo nam miło, że kolejny raz dzięki Państwu, osobom o wielkim sercu, potrzebująca rodzina może dostać tyle radości i spokojnie przeżyć święta i kolejne miesiące. Dziękuję raz jeszcze i życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku :)

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Pani Małgorzata: Jestem w szoku. Nie spodziewałam się tylu prezentów. Myślałam, że przyjedzie jedna paczka. A tutaj drzwi się nie zamykały, kiedy wnosili mi tyle paczek. Jedyne co jestem w stanie teraz powiedzieć, to słowo dziękuję. Bartosz widząc ogrom rzeczy: Mamo, jestem bogaty! Rodzina przekazała darczyńcy własnoręcznie wykonaną bombkę, z zajęć w świetlicy środowiskowej.

 
Galeria