PODSUMOWANIE SEZONU 2018 W KS ALTOM


Klubową tradycją stało się już uroczyste podsumowywanie kończącego się sezonu biegowego. 9 grudnia, w hotelu Pietrak w Gnieźnie, na uroczystości kończącej sezon 2017 spotkali się klubowicze w towarzystwie swoich partnerów i partnerek. Wszystkim uczestnikom, Świąteczne upominki wręczyła Wiceprezes firmy Altom Paulina Żurowska-Wrzesińska.Następnym punktem programu było wyróżnienie 10 klubowiczów, którzy według głosów (propozycji) kolegów i koleżanek najbardziej zasługują na takie wyróżnienie. Kolejność podawania nazwisk w tych humorystycznych kategoriach jest zupełnie przypadkowa:
Joanna Basińska - Za perłę w podwójnej  koronie
Przemysław Orchowski - Za  pozytywną energię biegową
Dariusz Berg - Za niemożliwe możliwości
Adrian Kowalski - Za determinację i upór
Piotr Karasiewicz - Za dobrego ducha biegania
Piotr Stefański - Za eksplozję formy 
Marek Prech- Za serce do biegania
Lech Salita - Za roczny weekend biegowy
Arleta Ludwiczak - Za biegający uśmiech
Leszek  Wojtaszak - Za World's Runner
Po wręczeniu upominków i dyplomów, kapituła plebiscytu ogłosiła, że Zawodnikiem Roku 2017  Klubu Altom został ADRIAM KOWALSKI.
Gratulujemy Adrianowi i wszystkim wyróżnionym zawodnikom!
Oficjalną część uroczystości zakończyły podziękowania dla Darka Majorczyka i Darka Toboły za to, że oprócz wspólnej zabawy w bieganie wspierają jeszcze sponsorsko wszystkie 3 organizowane przez klub biegi. Szczególne podziękowania za zaangażowanie w budowanie marki gnieźnieńskich biegów zarząd klubu przekazał Waldemarowi Żurowskiemu i Paulinie Żurowskiej-Wrzesińskiej oraz Prezydentowi Gniezna Tomaszowi Budaszowi.
Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do wspólnej kolacji, po której rozpoczęła się zabawa taneczna.
Galeria