PIERSZY TRENIUNG Z PREZYDENTEM GNIEZNA ZA NAMI


Mimo zmiany czasu na letni 25 osób dotarło na trening z Prezydentem Gniezna Tomaszem Budaszem. W treningu wzięło udział 8 zawodników klubu ALTOM. Wczesny poranek przywitał uczestników chłodnym wiaterkiem ale cały trening udało się zrobić zanim spadły pierwsze krople deszczu.Zawodnicy wspólnie przebiegli dwa kółka wkoło Jeziora Winiary po czym zrobili 25 minut sprawności (zaprawa lekkoatletyczna, gimnastyka i rozciąganie). Część uczestników na tym zakończyła trening a pozostali przebiegli kolejne 2 kółeczka.

Jedno okrążenie wkoło Łazienek ma 2,5 km.

Pierwszych 15 osób, które dotarły na trening z Prezydentem otrzymało żele energetyczne ufundowane przez sklep dla biegaczy PACEMAKER, który mieści się na ul. Dąbrówki 28/7 (w podwórzu). Właściciel sklepu przekazał uczestnikom najważniejsze informacje do czego służą te produkty i kiedy je używać. W czasie treningu poruszono jeszcze tematy: sznurowania butów do biegania tak, żeby sznurówki nie rozwiązały się w czasie biegu, posiłków przed treningiem oraz czy można trenować na czczo.

Na kolejny trening z prezydentem zapraszamy w czwartek, 2 kwietnia, zbiórka przy hali sportowej na ul Paczkowskiego o godz. 17:00

 

 

Galeria