NAGRODA DLA 40 GNIEŹNIANINA W 40. BL


Hyundai Tucson obrandowany 40. Bieg Lechitów powoli kończy swoją promocyjną misję. Firma Auto Centrum Lis - sponsor 40. BL, która udostępniła samochód do promocji biegu, ufundowała dodatkową, specjalną nagrodę: Hyundai Tucson z pełnym bakiem na weekend dla 40 gnieźnianina w 40. Biegu Lechitów. Dokładnie na 40 miejscu wśród gnieźnian zameldował się Łukasz Buchowiec. Dziś (28.09.2017) w imieniu firmy Auto Centrum Lis kluczyki do zatankowanego do pełna samochodu wręczył Łukaszowi dyrektor 40. BL Andrzej Krzyścin.Łukasz był mile zaskoczony ponieważ biega od niedawna i nigdy nie otrzymał żadnej nagrody w biegu. W biegu Lechitów też nie udało mu się dobiec na czołowych (nagradzanych) miejscach. Nie wiedział również o specjalnej nagrodzie z okazji  jubileuszowego 40-tego BL dla 40-go gnieźnianina.

Zapytany czy już zdecydował gdzie pojedzie? Odpowiedział, że myśli o wyjeździe nad morze ale ostateczną decyzję podejmie żona.

W ramach swojej "służby" dla 40. BL Hyundai Tucson przejechał 7 tys kilometrów. Kilkadziesiąt razy pokonał trasę 40. BL. Wielokrotnie "uczestniczył w innych biegach w Wielkopolsce. Ale docierał też nad morze - Bieg po plaży w Jarosławcu czy w góry - obóz przygotowawczy do 40. BL w Jakuszycach. W ten weekend, mamy nadzieję, sprawi wiele frajdy Łukaszowi!

Życzymy Łukaszowi udanego weekendu!

Galeria