Klubowe podsumowanie roku i Mistrzostwa w bowlingu

W sobotę 14 grudnia, jak co roku w okresie przedświątecznym, odbyło się spotkanie zawodników klubu Altom.

W tym roku spotkanie odbyło się w klubie „Czwarty wymiar” i zaczęło się prezentacją podsumowującą dokonania sportowe naszych zawodników. Okazało się że nasi zawodnicy byli praktycznie na wszystkich ważniejszych imprezach organizowanych w mijającym roku w Polsce.  Po tradycyjnym przełamaniu się opłatkiem nastąpiła część mniej oficjalna naszego spotkania. Pokrojony został sernik, przyjechała pizza napito się piwa i rozpoczęły się mistrzostwa naszego klubu w kręgle.Po pierwszej rundzie gry w kręgle Zarząd klubu wręczył wyróżnienia dla 12 zawodników w kilku kategoriach:

1.     „Babskie bieganie” za życiowy sezon - Alicja Kapała

2.     „Babskie bieganie” za wytrwałość - Arleta Ludwiczak

3.     „Razem”  za team rodzinny– Olimpia , Ewa i Dariusz Toboła

4.     „Pomaga” nasz etatowy zając– Mariusz Adamczyk

5.     „Objawienie roku” za super formę – Bartosz Aleksandrowicz

6.     „Wszechstronność” za nornic running – Andrzej Lenz (II Wicemistrz Świata w Nordic Walking)

7.     „Pasja” za niekończący się bieg – Lech Salita

8.     „Biegowe media” za aktywność w sieci – Dariusz Berg

9.     „Biegam z Altomem” za promocję – Arkadiusz Kruszona

10.    „Kategoria wiekowa” za wyprzedzenie metryki – Piotr Karasiewicz

Specjalne podziękowania dla Prezesa firmy ALTOM Waldemara Żurowskiego, za wsparcie finansowe klubu, pod jego nieobecność, zostały złożone na ręce Tomasza Szajdy.  Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali upominki ufundowane przez firmę ALTOM.

Później była już tylko supre zabawa i zacięta rywalizacja w kręgle. Na jednym torze grały same kobiety a na trzech pozostałych mężczyźni. Po dwóch rundach eliminacji wyłoniono dziesięciu finalistów. Ostatecznie klubowym Mistrzem w bowlingu został Marcin Pieczatkiewicz któremu serdecznie gratulujemy. Drugie miejsce zajął Klaudiusz Kozłowski a trzecie Bartosz Słomowicz. Najlepszą zawodniczką klubu Altom w bowlingu została Justyna Hołderna, druga była Dagmara Binarsch a trzecia Dominika Kujath. Gratulacje!