II Mistrzostwa ALTOMu w bowlingu (Relacja + Galeria)

30.04.2009 odbyły się Mistrzostwa ALTOMu w bowlingu. Frekwencja dopisała i było z kim walczyć. Przez prawie cztery godziny na trzech torach trwały zmagania zakończone trzema finałami, które wyłoniły najlepszych zawodników i zawodniczki naszego klubu.

Bowling_ALTOM_Team.JPG

W kategorii kobiet, które notabene zdominowały finał "C" zostawiając mężczyzn daleko za sobą w tyle, do ostatniego rzutu wszystko mogło się zdarzyć. W końcówce rzutem na taśmę a właściwie dubletem zwyciężyła Dagmara Binarsch tuż przed Agnieszką Jaskulską.
  Kategorię mężczyzn od samego początku zdominował Andrzej Krzyścin. Andrzej mimo sporej ilości przyjętych płynów "izotonicznych" uparcie kasował wszystkie kręgle ze swojego toru wygrywając finał "A". Przy okazji ustanowił nowy rekord: 183pkt. Drugie miejsce w finale przypadło Klaudiuszowi Kozłowskiemu a jako trzeci na podium stanął Wociech Łącki.
  W kategorii nieprzewidywalnej i niekonwenconalnej techniki rzutu zwyciężył bezapelacyjnie Piotr Karasiewicz ;)