Drużynowe zwycięstwo KS ALTOM w Grand Prix Trzemeszna!!!


Trzemeszno 3 lutego 2018 roku . Ostatni bieg GP u Wasyla . Pogoda bardzo dobra słonce wyłaniające się zza chmur zwiastowało walkę o najwyższe cele przyjechała bowiem cała czołówka Grand Prix.Układ pierwszych 3 miejsc się nie zmienił Wygrał Paweł Rezulak przed Tomaszem Szajdą i Jackiem Bosackim tuż za podium w ogólnej klasyfikacji znalazł się Patryk Bogucki który wyprzedził najwyżej sklasyfikowanego naszego Klubowicza Adriana Kowalskiego . Bardzo dobrze w cyklu wypadli również Przemo Orchowski oraz Krzysiu Skrzypczak odpowiednio 6 i 7 miejsce w generalce .

 

Odskakując jednak od Klasyfikacji ogólnej dzisiejszy bieg  miał 1 bohatera … Dziś według zaleceń Andrzeja Adrian Przemo i Marcin Orlikowski mieli w planach BC 2 zakres 4:20 9km oraz ostatni km w przysłowiowego trupa : ) . Zdecydowali być pacemakerami Macieja Orchowskiego który dość nie spodziewanie wystartował w biegu . Warto wspomnieć ze stało się to dzięki uprzejmości naszego klubowicza który nie mógł pobiegnąć Piotr Stefański świetna koleżeńska postawa . Mimo zmęczenia nawału pracy oraz nie najlepszego samopoczucia Maciej walczył jak mało kto osiągnął dziś swoje osobiste „Kilimandżaro” . Marcin Adrian i Przemo motywowali go przez całą trasę chroniąc przed wiatrem i dając komfort biegu rezultat ? życiówka  poprawiona o 15 sekund 42 minuty 45sekund .

BRAWO BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO pokazuje to że nie tylko jesteśmy biegaczami w jednym grupie , ale również Grupą kumpli którzy wspierają się i pomagają to jest DRUŻYNA .

 

I Właśnie o Drużynie ostatni wpis ZWYCIĘSTWO w klasyfikacji drużynowej pod względem liczebności oraz wyników dla KLUBU ALTOM . Cóż tu wiele pisać byliśmy najlepsi i łatwo tego tytułu nie oddamy : ) .  i na koniec wyniki z 4 biegu naszych zawodników :

 

5 Piotr Karasiewicz 39:10

7 Krzysztof Skrzypczak 40:15

10 Adrian Kowalski 41:57

13 Przemysław Orchowski 42:07

14 Marcin Orlikowski 42:16

16 Maciej Orchowski 42:45

57 Joanna Basińska 55:18

 

Oraz WYNIKI GENERALNEJ KLASYFIKACJI ALTOMOWCÓW

 

5 Adrian Kowalski

6 Przemysław Orchowski

7 Krzysztof Skrzypczak

11 Orlikowski Marcin

19 Maciej Orchowski

54 Joanna Basińska

58 Leszek Wojtaszak

62 Lech Salita

 

 

                                       Adrian  Kowalski

Galeria