BIEGACZE AŻ DO BÓLU...


Zapraszamy do wspólnego obejrzenia polskiego filmu o przygotowaniach i starcie w biegu ultra trzech osób. Jedna z bohaterek filmu – Agata Matejczuk będzie gościem specjalnym podczas projekcji filmu Biegacze aż do bólu…Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Gniezna Tomasz Budasz.

Projekcja filmu odbędzie się 17 maja o godz. 18:00 w MOK ul Łubieńskiego w Gnieźnie. Sprzedaż biletów w cenie 25 zł rozpocznie się 9 maja w MOK.

Po seansie Agata Matejczuk opowie o sobie, o swojej przygodzie z bieganiem i nie tylko… Wydarzenie zakończy się poczęstunkiem (tort, kanapki, napoje). Będzie można porozmawiać z bohaterką filmu i zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Jeżeli czasami wydaje Ci się, że nie jesteś w stanie czegoś zrobić, to koniecznie przyjdź na to wydarzenie. Zobaczysz jak marzenia i cierpliwa praca w dążeniu do celu potrafią jutro osiągnąć to co dziś jest niewyobrażalne.  Zobacz jak delikatna dziewczyna, ważąca 47 kg potrafi w 41 godzin pokonać dystans 240km.

Oprócz wspólnej zabawy, wspólnie zrobimy coś więcej. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc w leczeniu Bartka Labrenz.