„Altomowe” Podium w Kłecku


Dnia 9 Września 2018 roku na Wielkopolskiej mapie pojawił się nowy bieg. Bieg Obrońców Kłecka bo to o nim mowa odbył się po raz pierwszy na dystansach 10km oraz 5km. Adrian wraz z Przemkiem postanowili sprawdzić poziom imprezy oraz pościgać się broniąc honorów barw klubowych. Efekty?Adrian zajął 2 miejsce w kategorii Open 5 km z czasem 17:50

Przemek dzielnie walcząc odrabiając kolejne pozycję po małym zatorze na Starcie zajoł 3 miejsce z Czasem 18:27 .

Trasa biegu (dokładnie 4,9km okrążenie ) była zróżnicowana asfalt podbiegi polne dróżki , obaj nasi zawodnicy zgodnie stwierdzili ze bieg był dość wymagający dlatego też cieszyło miejsce na podium . Warte dodania jest też 1 miejsce naszej zaprzyjaźnionej Biegaczki Joanny Stawowej która nie pozostawiła szans rywalkom w rywalizacji 10km Kobiet .

 

Podsumowując bieg i organizacja oceniamy na ocenę dobrą minusem było nie wątpliwe brakujące 100m do pełnego dystansu , lecz posiłek regeneracyjny wydawanie pakietów czy doping kibiców działa ewidentnie na plus tych zawodów . Ja i Przemek na pewno pojawimy się tam za rok , no cóż ktoś musi obronić miejsca na podium …. : )

 

Adrian Kowalski

 

Galeria