2. MIEJSCE ADRIANA, ZWYCIĘSTWO ASI BIEG WILCZYM TROPEM 2019

3 Marca 2019 roku prawie w całej Polsce odbył się bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych zwany Biegiem „Wilczym Tropem” . Również w Gnieźnie uczciliśmy ich pamięć biegnąc owe zawody wokół Jeziora Winiary . Wystartowało wielu zawodników Klubu Altom na dystansie 10 km oraz 5 km.

W biegu głównym w którym decydującą role zagrał silny wiar oraz przeszkadzający na każdym okrążeniu piach po którym trzeba było przebiegać wystartowało nas ośmioro . Ja stanąłem na Drugim stopniu Podium w kategorii OPEN wygrywając z Szymonem Wesołowskim ,  ustępując tylko Pawłowi Świątkowskiego który wygrał tegoroczną edycje . Na 6 Miejscu z nową życiówka uplasował Się Przemek Orchowski za nim na 8 pozycji Szymon Kośmider i Maciej Orchowski na 13 miejscu .

Lecz na moim drugim miejscu sukcesy klubu się nie kończą …. Joanna Stawowa Zajęła 1 miejsce w klasyfikacji OPEN kobiet która biegła wraz z Piotrem Stefańskim całą trasę wielkie brawa Asia zdeklasowała rywalki i wygrała w wielkim stylu