Pomoc dla Reni, mamy Igora

Życie nie zawsze układa się tak, jakbyśmy tego chcieli…

Kochani, nasza serdeczna znajoma potrzebuje naszego wsparcia!

Wiele razy mogliśmy liczyć na społeczność biegową i tym razem prosimy Was o pomoc.

Liczy się każdy grosz.

„Najtrudniej jest opisać swoją historię. 

Życie tu i teraz jest cudem, w którym chciałabym jeszcze chwilę uczestniczyć.

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie, modlitwę i zrozumienie. Mam to szczęście, że poznaję na swojej drodze tylko dobrych ludzi; zresztą złych nie ma, są tylko bardziej pogubieni.

Udało mi się wiele przeciwności w życiu pokonać. Jestem  bardzo wdzięczna za swoje wspaniałe życie. Nie zawsze było łatwo, ale z pewnością było niepowtarzalnie. Jestem mamą Igora, który kształtuje i wyznacza mój każdy krok. Igor urodził się z  wadą genetyczną, zespołem Cri du Chat i choć wiele osiągnął, nadal nie jest samodzielny. Stał się moim życiowym przewodnikiem, nauczył mnie prawdziwych wartości, miłości do drugiego człowieka, dobroci bezinteresownej, cierpliwości z nutą pokory, a przede wszystkim radości z rzeczy małych. Pokazał, że zawsze tak naprawdę mamy więcej niż potrzebujemy.

Pędziłam przez życie, po troszku zapominając o sobie.

Rok 2021 był dla mnie ciosem. Diagnoza nowotwór trójujemny piersi, 3-ego stopnia zaawansowania o słabych rokowaniach. Było trudno, chwilami bardzo. Pomogła rodzina, przyjaciele, moje„dzieciaki” z ŚDS „Dom Tęcza” i całe stowarzyszenie dla osób z niepełnosprawnościami MAKI.

Chemioterapia, operacja, druga operacja, radioterapia, następna chemia. Po roku wznowa i trzecia operacja. Niestety choroba nie odpuszcza. 

Mam szansę, aby wydłużyć szczęśliwe życie z moim synkiem Igorem.

Taką możliwość daje mi terapia nierefundowana w Polsce. Roczny koszt leczenia to ok. 270 tysięcy złotych. Od grudnia zdecydowałam się na podjęcie leczenia w Warszawie.

Wiem, że aby wygrać należy wypełnić kupon. Kupon – wypełniłam.Teraz niestety trzeba zapłacić.

Kochani sama nie dam rady. Proszę Was o pomoc.

Wygrać to nie znaczy walczyć, lecz uwierzyć w zwycięstwo”

Renata Szarzyńska

Każdy kto chciałby wesprzeć Renię udostępniamy poniżej link do zbiórki:

Pomoc dla Reni – wesprzyj zbiórkę

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.