Bieg o Lampkę Górniczą oraz Bieg Mikołajkowy

03.12.2023 o godzinie 12:00 w Koninie odbył się XXXII Bieg o Lampkę Górniczą.

Obok biegu głównego na 10 km odbyła się również rywalizacja nordic walking na dystansie 4 km. Impreza cieszyła się niemałą popularnością, co pokazała frekwencja. Prawie 450 biegaczy stanęło na starcie biegu. Zimowe warunki nie odstraszyły naszych klubowiczów.

Tomasz Dzionek ukończył bieg z wynikiem 42:40, a Zbigniew Tomaczak z czasem 51:10.

Na mecie biegacze otrzymali pamiątkowe medale.🏅

Gratulacje!

Zdj. Anna Małkowicz

Również 03.12 w iście świątecznej i rodzinnej atmosferze z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym w tle 🎄🎄 odbył się III Bieg Mikołajkowy w Pobiedziskach. Nasz klub tego dnia reprezentował Leszek Salita, który wystartował na dystansie 5 km i ukończył go z czasem 35:58

Gratulujemy!

Zdj. Jarosław Koperski 

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.