20 lat minęło jak jeden dzień.

A wszystko zaczęło się od pasji do biegania … pasji Andrzeja Krzyścina.

Początek historii klubu wiąże się z wydarzeniem sportowo-artystycznym „Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń” zorganizowanym z okazji sukcesów odnoszonych przez firmę ALTOM oraz dwóch wygranych maratonach przez startującego w barwach firmy Altom – Andrzeja Krzyścina.

Podczas tej imprezy 24 maja 2002 roku zaprezentowana została grupa dziesięciu biegaczy nowopowstałego klubu „ALTOM”: Kazimierz Biskupski, Jaromir Dziel, Grzegorz Kowalski, Klaudiusz Kozłowski, Zenon Lurka, Wojciech Łącki, Leszek Salita, Bogdan Kruczkowski, Tomasz Szajda oraz Andrzej Krzyścin. Klub formalnie został powołany do życia w dniu 21.06.2002 roku.

Od samego początku sponsorem tytularnym klubu jest firma „ALTOM”.

Od 20 lat gnieźnieńska firma ALTOM wspiera nas w naszych działaniach na rzecz sportu oraz kultury fizycznej. Bardzo dziękujemy za zaufanie i partnerstwo.

20 lat działalności Klubu to masa wydarzeń, które trudno wymienić ponieważ wszystkie są ważne. Jeżeli ktoś jeszcze nie kojarzy (ale to prawie niemożliwe) czym zajmuje się Klub, to duży skrót znajdziecie w poniższej prezentacji.

Jedni z Was są z nami od niedawna, inni mają już spory staż. Każdy z was tworzy historię klubu.
Cieszymy się, że nasz klub zrzesza sporą grupę pozytywnie zakręconych na bieganie ludzi.

Jesteśmy dumnie, że udało nam się rozbiegać Gniezno😊

20-lecie świętowaliśmy w gronie przyjaciół Klubu wraz z klubowiczami i ich rodzinami.  Były rozmowy, wspomnienia, rywalizacje i pyszne jedzenie. 

Nie przestajemy w naszych działaniach. Mamy wiele planów do zrealizowania na kolejne lata. Jest jeszcze wiele do zrobienia w dziedzinie sportu, zwłaszcza po dwóch latach pandemii. 

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klubowiczom, Przyjaciołom i Sympatykom za obecność
i wsparcie. 

Do zobaczenia na kolejnym jubileuszu!

prezentacja

Podgląd

Czekamy na Ciebie

Klub Altom © 2024. All rights reserved.